TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Kiralama Koşulları

 

 
 

​SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞ 

Ehliyet Süresi Farketmez.Sürücü Yaşı 18 Yaş ve Üstü                           

KİRALAMA SÜRESİ 

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3 ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

 UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 539 493 05 28 numaramızdan Bizleri arayabilirsiniz.

 ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

Araçlarımız Temiz Olarak Verilir, Temiz Olarak Geri Alınır.Aksi Takdirde Minimum 70 TL Yıkama Ücreti Alınır.24 saat kesintisiz hizmet veren Konya Ayhan Oto Kiralama dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz.

 İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.                     

KM.SINIRLARI

GÜNLÜK MAX. 250 KM. AYLIK 4000 KM İLE SINIRLIDIR.1-4 GÜN  ARASI GÜNLÜK 250 KM4-7 GÜN ARASI GÜNLÜK 200 KM.7-15 GÜN ARASI GÜNLÜK  150 KM.   15-30 GÜN ARASI 135 KM.'DİR. KM SINIR AŞIMLARI EKO ARAÇLARDA 1.00 TL'DEN  ORTA VE ÜST SEGMENT ARAÇLARDA 1.50 TL'DEN HESAPLANARAK TAHSİL EDİLİR.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. Katma Değer Vergisi (KDV) fiyatlara dahil değilidir.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Konya Ayhan Oto Kiralamaya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Ödeme Yöntemleri
https://www.ayhanotokiralama.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -